reptilianin

reptilianin (spiskowy gad)

Definicja

reptilianin to istota z science fiction i teorii spiskowych, przedstawiciel rasy gadów pochodzących z kosmosu lub wywodzących się z prehistorii, zdolnych do upodabniania się do ludzi i w takiej postaci faktycznie rządzących naszym światem

Poprawna polszczyzna cenne informacje, niespodzianki, haczyki
A może to Reptilianie? W opowieściach o mniej lub bardziej znanych i realnych istotach z tego bądź innych światów

Pełną treść widzą tylko abonenci Dobrego słownika.

Zyskaj dostęp do tej i 4625 pozostałych informacji poprawnościowych.
zamów
Przykłady użycia autentyczne, starannie wybrane, zobacz też na blogu
Justin Bieber, podobnie jak wielu innych ważnych tego świata, jest reptilianinem... Tak w każdym razie od dawna twierdzą zwolennicy jednej z najpopularniejszych teorii spiskowych na temat świata show biznesu. Fani teorii o opanowaniu Ziemi przez reptilian nie brakuje, a na to, że do gatunku gadów z kosmosu należy także Justin Bieber, mają nawet dowód — słynny film z więzienia, na którym widać, że Justin Bieber ma oczy jaszczurki (znajdziecie go poniżej).

eska.pl, 26.10.2018

Do „innej rozmowy” mogę jednak podrzucić parę tematów. Krokodyle na słoniach, czy żółwie na krokodylach? Przecież ja tylko pytam o to, czy Ziemia naprawdę jest okrągła. Czy Bill Gates to reptilianin i jakie ma zamiary wobec Polski? Jaki jest związek pomiędzy rozpylaniem chemtrails przez Sorosa i faktem, że panu Tadeuszowi we wsi Studzianki przestały cielić się krowy? Czy 5G wywołuje koronawirusa i dyskalkulię? Kto sfingował lądowanie na Księżycu? Czy Gene Simmons z KISS przeszczepił sobie krowi język i kto podmienił w The Beatles Paula McCartneya? I wreszcie: co ukrywa Kościół Latającego Potwora Spaghetii?

M. Zasada, dziennikzachodni.pl, 7.07.2020

Nie zaskakuje zwłaszcza, że Urban z dumą broni swych politycznych wyborów. Gdyby jeszcze przy okazji ujawnił jakieś nieznane historyczne fakty lub materiały — na przykład dowód na to, że Adam Michnik był jednak na żołdzie CIA, albo że WRON to byli reptilianie, ale ci dobrzy, warto byłoby może to drukować.

D. Warszawski, wyborcza.pl, 8.09.2020

Pozostały wątpliwości? Brakuje czegoś w haśle?
Zobacz, co zyskują abonenci Dobrego słownika.
Sprawdź ofertę

Często sprawdzane

  • uklęknąć — Odmiana: czas przeszły ukląkł czy uklęknął, uklękła czy uklęknęła itd.
  • aklimatyzować się — Łączliwość, czyli co powstawić po aklimatyzować się
  • Antigua — Jak wymawiać i odmieniać nazwę Antigua?

Ciekawostki

  • Quo vadis — Za co Sienkiewicz dostał Nobla
  • Lach — Pszek
  • GATT — Pochodzenie nazwy GATT

Mogą Cię zainteresować również hasła

newsy, porady + e-book