self-publishingowy

self-publishingowy (np. kurs)

Przykłady użycia autentyczne, starannie wybrane, zobacz też na blogu
Jak słusznie ktoś zauważył w komentarzach, czytelnicy nie są zainteresowani wchodzeniem w oddzielne sekcje czy strony — wygodniej jest im szukać nowych tytułów w ulubionej księgarni. Zresztą self-publishingowe e-książki regularnie trafiają na listy bestsellerów, więc czytelnicy jakoś sobie jednak radzą z wyborem najciekawszych tytułów. Ktoś inny zauważył też, że wielu autorów wybiło się właśnie dlatego, że znaleźli się w towarzystwie tych teoretycznie „lepszych”. (...) Ktoś inny złośliwie zwrócił uwagę, że gdyby przyłożyć miarkę sprzedaży do wszystkich książek, nie tylko self-publishingowych e-booków, to nagle okazałoby się, że niektórzy autorzy nawet z dużych wydawnictw czy publikacje mniejszych podmiotów nie zasłużyły sobie na miejsce w księgarni Amazonu.

agnieszkazak.com, 14.03.2014

Jak samemu wydać własną książkę? Przede wszystkim korzystając z jednej z self-publishingowych platform. Wielką rewolucję w self-publishingu wywołało przede wszystkim pojawienie się na rynku usługi Kindle Direct Publishing. W 2007 roku Amazon umożliwił początkującym pisarzom bezpłatne publikowanie książek w postaci e-booków i sprzedawanie ich w Kindle Store, pozostawiając autorom zysk na poziomie 35-70%.

naczytniku.pl, 30.04.2019

Gramatyka

przymiotnik niestopniowalny

formy alfabetycznie: nieself-publishingowa; nieself-publishingową; nieself-publishingowe; nieself-publishingowego; nieself-publishingowej; nieself-publishingowemu; nieself-publishingowi; nieself-publishingowy; nieself-publishingowych; nieself-publishingowym; nieself-publishingowymi; self-publishingowa | pokaż wszystkie formy

Pozostały wątpliwości? Brakuje czegoś w haśle?
Zobacz, co zyskują abonenci Dobrego słownika.
Sprawdź ofertę

Często sprawdzane

  • i — O przecinku przed i (kiedy stawiamy przecinek przed i)
  • czy — O kłopotliwym przecinku przed czy
  • zlęknąć się — Warianty: zlęknąć się czy zląc się

Ciekawostki

  • wolumin — A dawniej...
  • nasięźrzałNasięźrzał rośliną miłości. I trochę o nazwie
  • kaczka — Jak się nazywa mięso z kaczki?

Mogą Cię zainteresować również hasła