crowdfundingowy

crowdfundingowy (np. portal)

Definicja

crowdfundingowy to taki, który związany jest z crowdfundingiem

Przykłady użycia autentyczne, starannie wybrane, zobacz też na blogu
Moda na finansowanie społecznościowe trwa w najlepsze. Liczba serwisów crowdfundingowych rośnie. Ale sięgnięcie po pieniądze tłumu nie jest, wbrew obietnicom, proste i wymaga rzetelnego przygotowania.

Forbes, 09/2014, s. 32

Z drugiej strony, tak naprawdę nie ma żadnych formalnych mechanizmów, które gwarantowałyby realizację projektu, gdy zbiórka społecznościowa się uda. Bo przecież mimo faktu, że pieniądze zostały zebrane, może się okazać, że twórca projektu nie będzie w stanie go dokończyć ze względu na najróżniejsze przyczyny. To jest dość istotną wadą działających na rynku platform crowdfundingowych, która sprawia, że część osób po prostu rezygnuje z wsparcia projektu.

zarabianie-na-blogu.pl, 14.05.15

Skuteczność projektu crowdfundingowego w dużej mierze zależy od ciebie. Jeśli już został przygotowany opis, grafika, film i nagroda zostało ci „tylko” nagłośnienie sprawy. A jak to zrobić? Dokładnie tak jak w przypadku innych projektów — wykorzystaj swoje kontakty, poinformuj znajomych, wyślij maile, zadzwoń, poproś, aby oni również włączyli się w sprawę i poinformowali innych.

fundacjapokolenia.pl, 2015

Gramatyka

przymiotnik niestopniowalny

formy alfabetycznie: crowdfundingowa; crowdfundingową; crowdfundingowe; crowdfundingowego; crowdfundingowej; crowdfundingowemu; crowdfundingowi; crowdfundingowy; crowdfundingowych; crowdfundingowym; crowdfundingowymi formy zaprzeczone: niecrowdfundingowa; niecrowdfundingową; niecrowdfundingowe; niecrowdfundingowego; niecrowdfundingowej; niecrowdfundingowemu; niecrowdfundingowi; niecrowdfundingowy; niecrowdfundingowych; niecrowdfundingowym; niecrowdfundingowymi

Pozostały wątpliwości? Brakuje czegoś w haśle?
Zobacz, co zyskują abonenci Dobrego słownika.
Sprawdź ofertę

Często sprawdzane

  • destynacja — Dawne i współczesne użycie
  • strasznieStrasznie się cieszę — poprawne?
  • lub — O przecinku przed lub (kiedy stawiamy przecinek przed lub)

Ciekawostki

Mogą Cię zainteresować również hasła

newsy, porady + e-book